Лекція-семінар «Батьки як партнери. Комплексна підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами як умова успішної реалізації інклюзивної освіти»

Впровадження інклюзивної освіти зачіпає усі ланки та типи закладів освіти, що обумовлює необхідність підготовки майбутніх практичних психологів до роботи в інклюзивній групі чи класі. Саме тому, у рамках тісної співпраці зі стейколдерами для здобувачів 1-3 курсів спеціальності 053 Психологія ОП «Практична психологія» відбувалась лекція-семінар від роботодавця, директорки ЗДО №11 – Лічман Вікторії Валеріївни. Лекція-семінар була присвячена актуальній та наболілій темі - співпраця з батьками в інклюзивній освіті, а саме "Батьки як партнери. Комплексна підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами як умова успішної реалізації інклюзивної освіти". Лічман В. В. поділилась власним досвідом успішної комунікації з батьками, надала рекомендації щодо психологічної підтримки та супроводу батьків у інклюзивній групі, визначила особливості взаємодії з батьками залежно від того на якій стадії прийняття вони знаходяться. Цікавими були практичні вправи у яких здобувачі моделювали власну поведінку у ситуації бесіди з батьками дітей з ООП.