Соціальна акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

У цей день здобувачі бакалаврського рівня освіти зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення» (1, 2 та 3 курси), викладачі кафедри соціальної роботи у тісній співпраці зі стйкхолдером - психологом «Клініки, дружньої до молоді» Іриною Смєлковою провели соціальну акцію, спрямовану на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення, симптоми, особливості лікування серед пацієнтів амбулаторії №4 та Консультативної поліклініки для дітей м. Слов’янська.