Бінарне заняття для студентів ІІІ курсу факультету фізичного виховання

02.12.2021. відбулося бінарне заняття для студентів ІІІ курсу факультету фізичного виховання здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) з методики навчання біології із запрошенням стейкхолдера директора навчально-виховного закладу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8) Дєлєскє Світлани Валентинівни.

Здобувачам освіти було представлено системний підхід до аналізу уроку як основної форми організації освітнього процесу, проаналізовано види та способи педагогічного аналізу. Особливу роль приділено самоаналізу уроку як діяльності майбутнього педагога, що формує критичне ставлення до власної праці, допомагає усвідомити процес, здійснити корекцію педагогічної діяльності та її результатів. Студенти мали змогу отримати відповіді на власні питання.