Засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами щодо обговорення актуальності та змісту вибіркових дисциплін освітньої програми 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

22 жовтня відбулося засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами – представниками роботодавців: Яковленком О.В. директором Комунального некомерційного підприємства «Обласне теріторіальне медичне об'єднання», м. Краматорськ; Путрою І.М., директором ТОВ «Медінвест Консалт», онкологічна клініка Св. Пантелеймона; Іваненком В.Я., головним лікарем Комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 1»; Присяжним М.О., головним лікарем КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірськ»; Ушкаловою Н.В., директоркою Слов’янської спеціальної школи №23 Донецької обласної ради; Мілько Н.В., директоркою Комунального некомерційного підприємства «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Бахмут»; Зарубіною Т.І., директоркою Краматорського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю; Сабардак О.В., директоркою КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Слов'янської міської ради Донецької області».

Зустріч проходила онлайн на платформі Zoom, обговорювались питання актуальності та змісту вибіркових дисциплін освітньої програми 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Рекомендовано оновити перелік вибіркових дисциплін для студентів цієї спеціальності у зв’язку зі зміною принципу реалізації вибірковості (з блочного вибору на поодинокий).