Зустріч зі студентами в онлайн-режимі на кафедрі германської та слов’янської філології щодо підготовки та захисту кваліфікаційних робіт в навчальному 2021- 2022 році

25 жовтня 2021 року на кафедрі «Кафедри германської та слов’янської філології»  в режимі онлайн системи  Zoom відбулася зустріч зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського ) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання  освітньо-професійної програми «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно))»  з приводу підготовки та написання ними кваліфікаційних робіт. На онлайн-зустрічі взяли участь зав.кафедри германської та слов’янської філології В. А. Глущенко, доценти кафедри германської та слов’янської філології А. С. Орел, О. В. Піскунов, В. В. Роман, ст. викл. М. Ю. Руденко, стейкголдер д. п. н., доц. Дьоміна В. В., завідувач кафедри англійської філології Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Студенти були ознайомлені з Положенням про порядок підготовки і захист кваліфікаційних робіт у ДВНЗ «ДДПУ», яке розроблено на підставі Закону України «Про вищу освіту» та нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України.  Завідувач  кафедри В. А. Глущенко ознайомив із порядком проведення атестації у формі захисту кваліфікаційної роботи. Також здобувачі були проінформовані про основні етапи та вимоги виконання магістерських робіт. Окрему увагу на зустрічі було приділено питанню академічної доброчесності та нормативним документам, що врегульовують механізми забезпечення академічної доброчесності та протидії академічному плагіату.

Окремо було сказано про активну участь студентів в науково-тематичних конференціях по спеціальності, підтверджених своїми тезами чи статтями. Були дані вичерпні відповіді на запитання здобувачів: про оформлення дипломної роботи, підготовку презентаційних матеріалів, змісту докладу при захисті та інші.