Знайомство з оновленою ОП (останній варіант)

25.10.2021р. відбулося сумісне засідання робочої групи (викладачі кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії і стейкхолдери), на якому було обговорено результати оновлення ОП «Спеціальна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, а також знайомство з оновленою ОП (останній варіант). У процесі обговорення було зроблено акцентування на змінах, які було внесено у зміст ОП та навчальні плани: узгоджено компетентності в ОП зі спеціальності 016 Спеціальна освіта  зі стандартами вищої освіти; перейменовано назви спеціальних навчальних дисциплін по кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії  відповідно до сучасних вимог.

На засіданні були присутні: викладачі кафедри спеціальної педагогіки та  інклюзії; Ушкалова Н.В., директорка Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради; Сіробаба Я.В., заступник директорки з навчально-виховної роботи Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради; Козлова О.В., Заслужена вчителька України, вчитель вищої категорії Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради; Свідлова Т. Є., завідувачка Комунального закладу  «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Слов’янської міської ради Донецької області.