Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід

18-22 жовтня 2021 року в Донбаському державному педагогічному університеті в м. Слов’янську відбувся науково-методичний семінар «Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід» у межах реалізації проєкту «Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід», організаторами та партнерами якого виступили Міністерство молоді та спорту України, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Україна) та Жешувський університет (Польща). Організатори дякують стейкхолдеру освітньої програми «Середня освіта  (Українська мова і література).Середня освіта (Мова та література (англійська))» спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) Кур’янович Ірині Сергіївні заступнику директора з НВР Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 та Матюшиній Людмилі Володимирівні, заступнику директора з НВР Словʼянського педагогічного ліцею, учителю вищої категорії, старшому вчителю, учителю української мови й літератури (представнику роботодавця, фахівець / практику з відповідної спеціальності) за виявлений інтерес до засідання круглого столу «Цифрова освіта в інклюзії: від теорії до практики», який відбувся під час науково-методичного семінару. Успішне проведення науково-методичного семінару вже вп’яте свідчить про його актуальність і значення для розвитку фундаментальних досліджень, наукового забезпечення робіт із пріоритетних напрямків розвитку науки та освіти України та Польщі.