Проведення опитування (анкетування) роботодавців щодо ключових питань оновлення ОП «Спеціальна освіта»

24.11.2021р. відбулося опитування (анкетування) он-лайн роботодавців щодо ключових питань оновлення ОП «Спеціальна освіта». На обговорення було винесено ключові питання щодо здійснення освітньої діяльності в університеті, на факультеті спеціальної освіти: увагу було приділено аргументації внесених змін у ЗК, ФК, ПРН; у назву навчальних дисциплін, практичну підготовку студентів в умовах педагогічної практики. Розглянуто також якість підготовки силабусів, їх допомога студентам в опануванні навчальних дисциплін. На опитування було винесено питання щодо підвищення рівня підготовки фахівців високої кваліфікації у ЗВО, організації роботи в умовах дистанційного навчання. Були враховані попередні пропозиції стейкхолдерів.

В опитуванні прийняли участь: Єрофєєва Д.І, директорка Комунального закладу «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» (м.Слов’янськ); Свідлова Т. Є., завідувачка Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Слов’янської міської ради Донецької області; Горобець І.В., вчителька-дефектолог, вчителька-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Слов’янської міської ради Донецької області; Годнєва К.С.вихователька Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Слов’янської міської ради Донецької області.