25.11.21р. в межах співпраці із зовнішніми стейкголдерами відбулося засідання наукового гуртка з методики викладання англійської мови «Інноваційні підходи в навчанні іноземних мов на сучасному етапі розвитку освіти» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Заняття було присвячено актуальності використання сучасних онлайн-інструментів та платформ в навчанні англійської мови в ЗЗСО. Стейкголдер М.К. Жукова (випускниця ОП спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), 2017 рік випуску, вчитель англійської мови («Лінгвістичний Центр Prime-Time»)), продемонструвала, як, використовуючи прогресивні інструменти освітніх технологій, стає можливим організувати продуктивний та цікавий урок англійської мови, активізувати увагу та підвищити мотивацію учнів під час заняття, створити атмосферу, у якій вивчення англійської мови відбувається із задоволенням. М.К. Жукова надала практичні поради та рекомендації щодо ефективного впровадження на уроках англійської мови таких ресурсів як Kahoot!, Quizlet, Socrative, Wordle, Lyricstraining, Prezi тощо. Керівник наукового гуртка, доц. І.Б. Коротяєва розкрила особливості використання Jamboard та Quizizz.  У зустрічі взяли участь професор, завідувач кафедри германської та слов’янської філології В.А. Глущенко та доценти кафедри германської та слов’янської філології Е.Л. Ананьян (гарант освітньої програми), А.С. Орел, В.В. Роман, О.В. Піскунов. Засідання наукового гуртка пройшло динамічно, результативно та продуктивно.