Розширене засідання кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації 26 листопада 2021 р.

На кафедрі ТМОФВіР відбулось розширене засідання присвячене актуальним питанням проходження виробничої практики студентів та магістрів 014 Середня освіта (Фізична культура) на яке були запрошені стейкхолдери Рябокінь М.О. директор Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школи м. Слов’янська» (онлайн), Авєрін А.І. викладач фізичної культури ЗОШ № 11, студенти факультету фізичного виховання Гончарова О. (онлайн), Чепіга Е. (онлайн), Рейлян Ю. (онлайн). Панасенко Е.А. завідувач кафедри практичної психології, доктор педагогічних наук, професор та доц. Віцько С.М. зав кафедри МВСПД. Присутні слухали проф. Панасенко Е.А. щодо розширення загальних і спеціальних компетентностей та програмних результатів навчання в оновленій програмі виробничої практики загальна кількість якої була збільшена з двох до чотирьох тижнів і можливі шляхи вирішення нових проблем практичної підготовки фахівця. Доц. Віцько С.М. поділився з присутніми нюансами предметно-фахової практики на кафедрі МВСПД. Стейкхолдери констатували прикру ситуацію коли до них на практику студенти інших вузів а не ДДПУ. Студенти в основному говорили про особливості навчального процесу на платформі moodle. В результаті жвавої дискусії одноголосним голосуванням були затверджені пропозиції присутніх щодо сумісних наукових проектів кафедри ТМОФВіР та споріднених для проходження виробничої практики кафедри педагогічного та психологічного напрямку. Пропозицію стейкхолдерів про рекомендацію за можливості та офіційного дозволу викладати практичні  предмети спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) офлайн, а також запрошення студентів та магістрів факультету фізичного виховання до практичної роботи в навчальних закладах м. Слов’янська взяти до уваги та рекомендувати у впровадження роботи кафедри.