За участю стейкхолдерів 26.11.2021р було проведено зустріч за підсумками проходження виробничої (педагогічної) практичної підготовки для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Метою практичної підготовки є оволодіння здобувачами сучасними методами та формами оптимізації навчального процесу з біології та основ здоров’я, формування у здобувачів на базі одержаних в університеті професійних компетентностей, умінь і навичок для ухвалення самостійних рішень під час конкретної роботи у реальних практичних умовах.

Під час зустрічі Дєлєскє Світлана Валентинівна (директор навчально-виховного закладу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8) підкреслила, що саме виробнича практика є інтегруючою ланкою теоретичної і практичної підготовки здобувачів, освітнім компонентом, що забезпечує підвищення їхньої професійної обізнаності та фахове зростання. Було відмічено, що мета, зміст та завдання з виробничої педагогічної підготовки зорієнтовані на розвиток професійно важливих особистісних якостей, загальних і фахових компетентностей, формування цілісних, системно-структурних професійних знань майбутнього вчителя старшої школи. У своєму виступі Світлана Валентинівна акцентувала увагу на особливостях проходження практики в умовах карантинних обмежень. Дружня атмосфера сприяла продуктивному спілкуванню.