СУЧАСНА ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА: ТЕОРІЯ І МОДЕРНА ПРАКТИКА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЕПОХУ ПАНДЕМІЧНИХ ВИКЛИКІВ

У Донбаському державному педагогічному університеті 30 листопада 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція. До її участі приєднались викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, аспіранти педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Донбаський державний педагогічний університет представляли викладачі кафедри психології, науковці, стейкхолдери, аспіранти та студенти факультету гуманітарної та економічної освіти.

Були представлені доповіді стейкхолдерів ОП спеціальності 053 Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: Головко Вікторія Анатоліївна, завідувач Центру методичної та психологічної служби Управління освіти Бахмутської міської ради, акцентувала увагу на психологічному супроводі допрофільного та профільного навчання в умовах реформування освіти; Лугінець Наталя Вікторівна, директор комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти», присвятила доповідь засобам профілактики правопорушень, вживанню наркотичних та психотропних речовин серед неповнолітніх.

За результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції підготовлено збірник наукових доповідей викладачів, стейкхолдерів, аспірантів і магістрантів факультету гуманітарної та економічної освіти.