Настановча онлайн-конференція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

30.11.2021 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася настановча онлайн-конференція для студентів бакалаврського рівня вищої освіти щодо проходження навчальної педагогічної практики, яка є пропедевтичним етапом практичної підготовки, що готує студентів до активної педагогічної діяльності на подальших етапах.

На конференції були присутні методисти зі спеціальності 013 Початкова освіта: д. пед. н., доцент кафедри теорії і практики початкової освіти, заступник декана факультету ПТПО Вікторенко І. Л., к. філол. н., доцент кафедри теорії і практики початкової освіти Лобачова І. М., к. пед. н., доцент кафедри теорії і практики початкової освіти Ляшова Н. М., к. пед. н., доцент кафедри теорії і практики початкової освіти Федь І. Є., д. пед. н., доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті Гринько В. О., к. пед. н., доцент, завідувач кафедри музики і хореографії Роздимаха А. І.; із педагогіки: д. пед. н., професор,  завідувач кафедри педагогіки Цибулько Л. Г.; із психології: к. пед. н., ст. викладач кафедри загальної психології Мухіна В. В.; із гігієни: асистент кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті Корягіна Н. В. Студентів бакалаврського рівня вищої освіти було детально ознайомлено з програмою практичної підготовки: визначено мету, завдання, основні вимоги до організації педагогічної діяльності, права та обов’язки її учасників; окреслено загальний зміст роботи під час практичної підготовки; роз’яснено критерії оцінювання; подано перелік та приклади оформлення звітної документації; надано інформацію про нормативно-правові документи, на які має зважати вчитель початкових класів під час організації освітнього процесу в Новій українській школі.

Конференція відбулася за участі стейкхолдера – учителя вищої категорії, учителя-методиста Краматорської української гімназії, голови ГО «Асоціація вчителів української мови та літератури Донеччини» Міщенко Н. А., яка надала студентам практичні поради як фахівець із початкової освіти. Н. А. Міщенко зробила акцент на особливостях організації освітнього простору в НУШ, дала роз’яснення, як працювати на засадах педагогіки партнерства й ефективно організувати спілкування, взаємодію та співпрацю між учителем, учнем і батьками для досягнення позитивних результатів.

Бажаємо студентам 3-го курсу факультету початкової, технологічної та професійної освіти успіхів, високих результатів і позитивних емоцій від першого практичного досвіду!