Участь стейкхолдерів у науковій роботі кафедри ФТФВіБ

17-19 листопада 2021 року відбулась V Міжнародна науково-практичної конференція «Міжнародні наукові інновації в житті людини» (17-19 листопада 2021 р.) у м. Манчестер, Великобританія.

У збірці наукових праць було оприлюднено результати досліджень та співпраці наукових працівників кафедри ФТФВіБ – професора Дичка В.В. та доцента Бобирєва В.Є., стейкхолдерів – Фоміної С.О. (директора ДРУ «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбасу»), Головенко І.Ю. (ДРЦ «Інваспорт» м. Краматорськ), Присяжного М.О. (головного лікаря КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірськ»), Яковленка О.В. директора Комунального некомерційного підприємства «Обласне теріторіальне медичне об'єднання», м. Краматорськ) та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Ертуганова А.О., Сідоренка С.І., Усенка С.А., Малої А.І., Кочергіної А.О., Гаценко Т.А.