Засідання робочої групи та стейкголдерів освітньої програми Психологія для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

23 листопада 2021 року відбулося онлайн-засідання членів робочої групи кафедри психології та стейкголдерів відповідальних за освітню програму Психологія для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія. Під час зустрічі детально розглядали та обговорювали питання які регулюють перебіг, умови написання кваліфікаційних робіт і процес їх захисту. Переглянули правила та умови виконання кваліфікаційних робіт, обговорили актуальні тематики наукових досліджень необхідних для ринку праці. З пропозиціями оновлення тематик кваліфікаційних робіт виступили в.о. зав. кафедри, канд.психол.наук., професор Мелоян А.Е. та стейкголдери Кайоткіна Тетяна Адамівна - завідувач психологічного центру та соціальної роботи управління освіти Костянтинівської територіальної громади, Глущенко Світлана Іванівна - начальник відділу профорієнтації Слов’янського МЦЗ, Кравцова Олена Казимирівна - старший спеціаліст проекту по психосоціальній підтримці населення Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».