Майстер-клас «Професія Психолог - це образ життя»

10.11.2021 р. на кафедрі практичної психології для здобувачів спеціальності 053 Психологія було проведено майстер-клас від практичного психолога Краматорського ВПУ (14) Аблашимової Поліни Ігорівни на тему: «Професія психолог – це образ життя». У майстер-класі взяли участь здобувачі 1, 2 та 3 курсів ОПП «Практична психологія» денної та заочної форми навчання. Поліна Ігорівна відкрила для здобувачів секрети комунікації з важкими підлітками, поділилась  історією успіху власного професійного становлення, розкрила шляхи подолання типових проблем з якими зустрічаються молоді фахівці, презентувала основні види роботи практичного психолога у ВПУ, надала практичні рекомендації щодо ведення документації психолога. Завершився майстер-клас цікавими питаннями від здобувачів.

Онлайн зустріч з практичним психологом – Аблашимовою Поліною Ігорівною – проходила у рамках проєкту «Запрошені практики», організованого доктором педагогічних наук, проф., завідувачкою кафедри практичної психології – Панасенко Е.А.