Проєкти кафедр ЗВО України: Співпраця зі стейкхолдерами

10 листопада 2021 р. гаранти ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» першого (бакалаврського) доц.Лисенко Н.В. та другого (магістерського) рівнів доц.Падалка Р.М., ОПП «Cередня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» першого (бакалаврського) доц.Рябініна І.М. та другого (магістерського) рівнів доц.Нестелєєв М.А., члени проєктних груп, зокрема проф.Біличенко О.Л., завідувач кафедри української мови та літератури, та стейкхолдери Ковальова Н. М., заступник директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради, Самохвалова Л.В.,заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею та Данилейченко Інна, здобувач другого (магістерського) рівня, взяли участь на розширеному засіданні «Унікальність ОПП Середня освіта. Українська мова і література; Філологія.Українська мова і література», спільно з кафедрами української мови і літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського та Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.