Медіа@Вчительський кампус як досвід комунікативної взаємодії

Зворотній зв'язок зі здобувачами різних ЗВО, а також фахівцями-роботодавцями триває. 10 листопада 2021 р. у межах міждисциплінарних зв’язків кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету та кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора Семеног Олени Миколаївни. Інформативно-змістовним складником зацікавив цей виступ і стейкхолдерів, практиків зі спеціальностей за ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» другого (магістерського) рівня та ОПП «Cередня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня Ковальову Наталію Миколаївну, заступника директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради, та Данилейченко Інну, здобувача другого (магістерського) рівня філологічного факультету.

Міжрегіональний проєкт із медіаграмотності як досвід комунікативної взаємодії - у дії!