Круглий стіл на тему «Вчитель фізики у сучасному закладі загальної середньої освіти»

27 жовтня 2021 р. на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбувся круглий стіл на тему «Вчитель фізики у сучасному закладі загальної середньої освіти» із залученням стейкхолдерів ОП «Середня освіта (Фізика)» – роботодавців:

Іванова Сергія Юрійовича (директор КЗ «Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради Донецької області)

Чернишова Олександра Петровича (Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області);

У заході взяли участь студенти 4 курсу та магістранти різних років навчання, а також гаранти ОП: Лимарєва Ю. М. та Ткаченко В. М. (доценти кафедри фізики ДДПУ).

Впродовж зустрічі було окреслено загальні проблему катастрофічної нестачі вчителів фізики у сучасних ЗЗСО (як сільських так і міських) та шляхи залучення абітурієнтів на навчання за вказаними ОП.

Окрім запрошення на роботу, студенти отримали від роботодавців картинку реального стану справ з навчання фізиці, інформацію про можливості сучасних ЗЗСО щодо підтримки та зацікавлення у професійному зростанні молодих фахівців.