Планова зустріч-обговорення поточних питань зі стейкхолдерами спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

26.10.2021 року відбулась планова зустріч групи забезпечення та викладачів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології. До обговорення поточних питань були запрошені стейкхолдери: Погорєлов Анатолій Іванович – директор Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13, Слов’янської міської ради; Ніколаєнко Олег Валентинович – директор Комунального закладу «Станція юних техніків», м. Слов’янськ Донецької області; Клейно Євген Олександрович – викладач професійного ліцею військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, Донецької області; Борисенко Ігор Володимирович – директор закладу позашкільної освіти, Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва, м. Слов’янськ.

Під час зустрічі було обговорено хід профорієнтаційної роботи серед випускників ЗЗСО та шляхи комунікації з батьками в умовах карантину. Керівник групи забезпечення спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології) проф. Бондаренко В.І. розповів про особливості практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Гарант ОП Середня освіта (Трудове навчання та технології) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доц. Вовк Н.В. доповіла про наукову складову співпраці зі стейкхолдером Ніколаєнко О.В. Результат участі в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій» - опубліковані матеріали доповіді «Особливості проведення гурткових занять у системі позашкільної освіти» у збірнику тез. Також викладачами кафедри заплановано видання методичних вказівок з вибіркових дисциплін «Основи пірографії» та «Технологія обробки деревини» в співавторстві зі стейкхолдерами Борисенко І.В. та Ніколаєнко О.В.