Методи позитивної психології

27 жовтня 2021 року о 10.00. проведено семінар за темою «Формування антисуїцидальних бар'єрів методами позитивної психології» для здобувачів першого бакалаврського рівня спеціальності 053 Психологія на факультеті гуманітарної та економічної освіти. Завдяки зусиллям групи забезпечення ОП «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, доцента кафедри психології Логвінової Діани Валеріївни та стейкхолдера ‑ завідувача центру методичної та психологічної служби управління освіти Бахмутської міської ради Головко Вікторії Анатоліївни був організований семінар. У роботі семінару взяли участь 32 студенти денного та заочного відділень, 12 викладачів кафедри психології.

Ведучою семінару була практичний психолог Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Мирошник Карина В'ячеславівна. У своєму виступі психолог зупинилася на розгляді таких питань, як: виникнення поняття "позитивна психологія", вікові особливості в роботі психологів з позитивним мисленням, різноманітність методів роботи з різним віком та особливості їх використання. Відвідувачам семінару були запропоновані практичні вправи на формування позитивного світосприйняття.