Лекція-візуалізація «Процесуальна діагностика психологічних проблем за допомогою комплексу тематичних малюнків»

12 жовтня 2021 року у рамках проєкту «Гостьові лектори» для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія», 012 «Дошкільна освіта», 232 «Соціальне забезпечення» онлайн лекцію-візуалізацію провів Мазяр Олег Васильович – доктор психологічних наук, професор кафедри практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Під час лекції Олег Васильович ознайомив здобувачів з основами процесуальної діагностики, визначив переваги такого типу діагностичного процесу, розкрив особливості та алгоритм проведення процесуальної діагностики, а також розкрив секрети одночасної діагностичної та корекційної роботи під час аналізу малюнків. Олег Васильович поділився власним досвідом роботи використання процесуальної діагностики у роботі з клієнтами. Під час лекції здобувачі отримали унікальну можливість спробувати інтерпретувати та розібрати підготовлені малюнки під супервізією Олега Васильовича, а також надати свої малюнки для здійснення аналізу. На останок, у ході жвавої дискусії, обговорили зміст символів під час аналізу серії малюнків, значення деталей та периферії у самому малюнку.