Практична підготовка магістрантів на фізико-математичному факультеті

13 жовтня 2021 р. на фізико-математичному факультеті ДДПУ із залученням стейкхолдера ОП «Середня освіта (Математика)» другого (магістерського) рівня вищої освіти – Рульової Надії Григорівни (директор ЗОШ I-III ст. №10 Слов'янської міської ради Донецької області) відбулась настановча online конференція з організації виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої та вищої освіти.

В конференції також взяли участь провідні викладачі університету:

Беседін Борис Борисович – гарант ОП, доцент кафедри методики навчання математики та методики навчання інформатики (МНМ та МНІ);

Топольник Яна Володимирівна – завідувач, професор кафедри педагогіки вищої школи;

Чернякова Олеся Володимирівна – доцент кафедри загальної психології;

Величко Владислав Євгенович – завідувач, професор кафедри МНМ та МНІ;

Турка Тетяна Вікторівна – доцент кафедри МНМ та МНІ, заступник декана фізико-математичного факультету;

Кадубовський Олександр Анатолійович – декан фізико-математичного факультету, доцент кафедри математики та інформатики.