ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКГОЛДЕРАМИ

25 червня 2021 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (російська))» першого (бакалаврського) рівня доцента кафедри російської мови та літератури Ю.В. Ледняк і членів робочої групи доцентів кафедри германської та слов‘янської філології Н.М. Маторіної і кафедри російської мови та літератури А.А. Рубан зі стейкголдерами Н.Г. Кобзіною (заступник директора з навчально-виховної роботи Краматорської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів # 26), Т.М. Поповою (заступник директора з навчально-виховної роботи Слов‘янської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів # 12) та Г.А. Зігаєвою (учитель російської мови та зарубіжної літератури Слов‘янської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів # 12).

Було проаналізовано та обговорено результати опитування, проведеного серед студентів бакалаврського рівня за результатами літньої екзаменаційної сесії та Державної атестації.
Зустріч відбулася в режимі онлайн.