СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: Обговорення Проєкту модернізованої Освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня для здобувачів 2021 року вступу

18.06.21 р. відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня доцента кафедри германської та слов’янської філології Ананьян Е.Л., представників робочої групи професора, завідувача кафедри германської та слов’янської філології В. А. Глущенка, доцента кафедри германської та слов’янської філології І. Б. Коротяєвої та науково-педагогічних працівників кафедри германської та слов’янської філології доцентів А. С. Орел, О. В. Піскунова, В. В. Роман зі стейкхолдерами Н. М. Дяченко (заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9), Є. М. Калатур (заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Олександрiвський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст." Черкаської селищної ради Слов’янського району), І. С. Курьянович (заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №16), Є. А. Луганцовою (методист Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учитель англійської мови Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лиманської міської ради). Під час зустрічі було обговорено Проєкт модернізованої Освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня для здобувачів 2021 року вступу. Гарантом освітньої програми було розкрито особливості змісту Проєкту освітньої програми, представлено певні зміни у переліку обов’язкових освітніх компонентів освітньої програми, що пов’язано з метою підсилити рівень фахової підготовки здобувачів. Стейкхолдери висловили цілком позитивну оцінку цим оновленням та надали свої пропозиції щодо модернізації освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня на 2021 рік з урахуванням вимог до шкільної освіти у сучасному світі. Зустріч відбулася у невимушеній, дружній атмосфері. Усі учасники мали можливість обмінятися цікавими думками та корисними ідеями.