Підсумкова зустріч робочої групи за спеціальністю «035 Філологія»

16 червня відбулася зустріч членів робочої групи, стейкхолдерів, науково-педагогічних працівників, які здійснюють підготовку здобувачів за освітньою програмою «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» на другому (магістерському) рівні вищої освіти. В онлайн-нараді взяли участь доценти кафедри германської та слов’янської філології О. М. Голуб, О. В. Піскунов, В. В. Роман, ст. викл. М. Ю. Руденко, стейкхолдери: д. п. н., доц. Дьоміна В. В., завідувач кафедри англійської філології Національного університету біоресурсів і природокористування України; асистент кафедри англійської філології Національного університету біоресурсів і природокористування України Ю. К. Лунгу; студентка І курсу магістратури за спеціальністю А. Непран. Гарант ОП, О. М. Голуб, повідомила учасникам зустрічі результати аналізу-самообстеження змісту ОП щодо відповідності складових ОП Стандарту вищої освіти спеціальності, наказам по ДДПУ, тенденціям на ринку праці. За результатами обговорення було прийняте рішення переглянути та оновити навчальний план й освітню програму. Проєкт ОП 2021 р. розміщений на сайті ДДПУ для обговорення та внесення пропозицій з боку зацікавлених сторін.

Крім того, були підведені підсумки роботи у 2020–2021 навчальному році, проаналізовані основні досягнення, окреслено план подальшої роботи над удосконаленням підготовки фахівців за спеціальністю «035 Філологія».