Атестаційний екзамен

15.06.21 на факультеті фізичного виховання спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія відбувся атестаційний екзамен на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 4 курсу денної форми навчання.

Голова атестаційної комісії кандидат медичних наук, директор ТОВ «Медінвест Консалт», онкологічна клініка Св. Пантелеймона Олексій Вікторович Яковленко (представник зовнішних стейкхолдерів). Члени атестаційної комісії: доктор біологічних наук, професор Владислав Вікторович Дичко; кандидат біологічних наук, доцент Юлія Сергіївна Клименко; екзаменатор: кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Валеріївна Кушакова.

Відповіді більшості студентів характеризувались логічністю, самостійністю, умінням використовувати міжпредметні зв’язки, застосовувати практичний досвід, обґрунтовувати свої висновки та судження як з наукової точки зору, так і з боку потреб сучасної практики фізичної реабілітації.

Щиро вітаємо наших випускників!