Онлайн зустріч робочої групи та стейкхолдерів освітньої програми Середня освіта (Мова і література (російська)) другого (магістерського) рівня освіти

11 червня 2021 р. гарант ОП Маторіна Н.М., члени робочої групи ОП Рубан А. А. та Ледняк Ю. В., стейкхолдери ОП – Тесленко Наталія Ігорівнапредставник роботодавця, вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області; Клець Ольга Олексіївнапредставник роботодавця, вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури Краматорського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад» Краматорської міської ради (учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель); кандидат філологічних наук; Клименко Олена Вікторівна – представник роботодавця, вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області (учитель першої кваліфікаційної категорії); Масич Анна Анатоліївна – представник роботодавця, учитель зарубіжної літератури Борівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 2 Ізюмського району Харківської області (кваліфікаційна категорія – спеціаліст); Кравченко Варвара Сергіївна, здобувач ОП «Середня освіта (Мова і література (російська))» спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) І курс, денне відділення, філологічний факультет – у форматі онлайн зустрічі підвели підсумки роботи за період січень – червень 2021 р. щодо виконання плану роботи зі стейкхолдерами; визнали роботу робочої групи та стейкхолдерів задовільною; окреслили основні перспективні напрямки співпраці в наступному навчальному році.