Викладачі кафедри української мови та літератури ДДПУ є активними громадянами суспільства

9 червня 2021 року доцентів кафедри української мови та літератури університету Олену Колган та Руслану Падалку було відзначено з нагоди Дня краєзнавця України, святкування якого започатковано Президентом України 28 травня цього року.

У читальній залі міста вченим, які досліджують питання краєзнавства Донеччини, упроваджуючи результати наукових пошуків у свою практичну діяльність, залучаючи студентів університету до вивчення краєзнавства Донецької області, було вручено посвідчення від голови Національної спілки краєзнавців України. Так, голова Донецької обласної спілки краєзнавців Валерій Романько привітав Руслану Падалку із членством у Національній спілці краєзнавців України, Олені Колган було вручено відзнаку «Почесний краєзнавець Донеччини». Кожна отримала пам’ятні подарунки, важливі як для науковців, так і для студентів, які навчаються в університеті. Книги Г. Терянік, Ю. Величко «Пункт дислокації Донбас» (Київ,. 2020) та Р. Зіненко «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії» (Харків, 2020) передано до бібліотеки вишу, аби сучасна інтелектуальна молодь регіону могла ознайомитися із краєзнавчою літературою, усвідомити чи переосмислити, зрозуміти чи деталізувати події теперішньої Донеччини, рідного краю, незламної Батьківщини.