Обговоренні шляхів удосконалення та напрямів покращення освітньої програми «Практична психологія»

10.06.2021 р. відбулося розширене засідання кафедри практичної психології зі стейкхолдерами (Митник О.Я. – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова; Кадук О.М. – завідувачка відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького ОБЛІППО; Каракулова І.А. – директор ліцею №4 «Успіх» м. Краматорськ; Древняк Ю.М. – педагог-реабілітолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка; Безсонова О.К. – завідувачка ЗДО №67 м. Краматорськ; Котляров О.В. – директор Слов’янського хіміко-механічного технікуму; Савицька Ю. В. – завідувачка ЗДО№24 «Ракета» м. Слов’янськ; Бабенко О.А. – директор педагогічного ліцею м. Слов’янськ; Лічман В.В. – завідувачка ЗДО №11 «Струмочок» м. Слов’янськ). Обговорювався зміст освітньої програми «Практична психологія» спеціальність 053 Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, зокрема, види та терміни проведення практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Виступив Митник Олександр Якович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, який порекомендував взяти до уваги можливість розпочати практику з 1 курсу.

Кадук Оксана Миколаївна – завідувачка відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького ОБЛІППО, підвела підсумки активної участі науково-педагогічних працівників та здобувачів ОП «Практична психологія» ДВНЗ «ДДПУ» в заходах, які проводяться ОБЛІППО.

За підсумками засідання було визначено перспективи та напрями подальшої співпраці. Стейкхолдери рекомендували науково-педагогічним працівникам, які викладають на освітній програмі «Практична психологія», більш широко впроваджувати в освітній процес інноваційні та інтерактивні форми та методи викладання.