Наукова робота стейкголдерів ОП «Середня освіта (Українська мова і література)» першого (бакалаврського) рівня

У рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами, представники роботодавців, вчителі-практики та здобувачі взяли участь у науково-практичних конференціях ДДПУ: «Горбачуківські студії: Мовно-літературний потенціал Донеччини в соціально-комунікативному просторі України та світу» та «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти».  За результатами доповідей підготовлено публікації стейкголдерів одноосібно або у співавторстві з викладачами кафедри української мови та літератури у збірниках тез у контексті тематики конференцій: Тесленко Н.І. (Слов’янська загальноосвітня школа I–III ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області), Кубрак Л.В. (Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради), Киркач Л.В. (Райгородоцька загальноосвітня школа I – III ступенів),  Бодра І. А. (здобувач ІІІ курсу ОП).