Проведення на кафедрі дошкільної освіти Всеукраїнської науково-практичної конференції за участю стейкхолдерів

20 травня на кафедрі дошкільної освіти ДДПУ, під керівництвом професора Курінної Світлани Миколаївни, відбулося секційне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції "Перспективні напрями сучасної науки та освіти".

Заслухали наукові доповіді завідувача кафедри, шановних стейкхолдерів: завідувачку ЗДО № «Мир» м. Костянтинівка Корнєєву О.Л., завідувачку ЗДО № 67 «Сонячний» м. Краматорськ Безсонову О.К., завідувачку відділення дошкільної освіти та музичного мистецтва Дніпровський фаховий педагогічний коледж комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія непереривної освіти» Тємнікову І.М., доцентів та молодих вчених, здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти педагогічного факультету.