Сучасне дошкілля: проблеми та пошуки їх вирішення

Сьогодні 29 квітня 2021р. на кафедрі дошкільної освіти педагогічного факультету відбувся цікавий проблемний полілог за темою: «Сучасне дошкілля: проблеми та пошуки їх вирішення», в якому прийняли участь викладачі кафедри (доц. Алєко О.А., доц. Іванчук С.А., доц. Кахіані Ю.В., асист. Біличенко Г.В., асист. Вознюк А.А., ст. викл. Грибоєдова Т.О.).

Розпочала засідання стейкхолдер, – Темнікова Інна Миколаївна – завідувач відділення дошкільної освіти та музичного мистецтва ДФПК КЗВО «ДАНО» ДОР» (Дніпровський фаховий педагогічний коледж комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради») з питання реалізації завдань Державного стандарту за освітнім напрямом «Мовлення дитини». До обговорення проблемних питань активно долучилась заступник директора з виховної роботи Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс№4» Дніпровської міської ради.

Сподіваємось на подальшу цікаву та плідну співпрацю.