Про результати роботи зі стейкхолдерами освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (російська))»

Протягом квітня (щоп’ятниці) відбувалися зустрічі гаранта ОП Маторіної Н.М., членів робочої групи ОП Рубан А. А. та Ледняк Ю. В. зі стейкхолдерами ОП (Освітня програма 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) з питання підготовки тез доповідей для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» (м. Слов’янськ, ДДПУ, 19–21 травня 2021 р.). У зустрічах брали участь: Тесленко Наталія Ігорівнапредставник роботодавця, вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області; Клець Ольга Олексіївнапредставник роботодавця, вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури Краматорського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад» Краматорської міської ради (учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель); кандидат філологічних наук; Клименко Олена Вікторівна – представник роботодавця, вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області (учитель першої кваліфікаційної категорії); Кравченко Варвара Сергіївна, здобувач ОП «Середня освіта (Мова і література (російська))» спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) І курс, денне відділення, філологічний факультет. Доповіді обговорено, тези доповідей подано до руку.