Діяльність логопеда та спеціального психолога в практиці інклюзивної освіти

У  рамках реалізації стратегій і програм розвитку освітніх установ, згідно плану роботи із роботодавцями на 2021 рік, 29.04.2021 р. відбулася зустріч здобувачів 4-го курсу факультету спеціальної освіти з в.о. директора Словя'нської спеціальної школи 41, Донецької обласної ради О.В. Борисовою. Оленою Вікторівною було проведено лекцію за темою  «Діяльність логопеда та спеціального психолога в практиці інклюзивної освіти». Розглядалися такі питання, як: технічне та дидактичне забезпечення логопедичного кабінету і кабінету психолога; проектування інноваційних технологій логопедичного впливу; психологічне консультування батьків; підвищення кваліфікації вчителів-логопедів для реалізації інклюзивного навчання.

У ході зустрічі було розглянуто питання підготовки фахівців у сфері спеціальної освіти, які б відповідали сучасним вимогам. У результаті обговорення стейкхолдери висловили побажання приділяти більше уваги вивченню дисциплін, спрямованих на здобуття фахових компетентностей. Зустріч пройшла в приємній атмосфері живого спілкування та взаємного інтересу. Щиро дякуємо всіх за можливість спілкування та обміну думками!