Науково-методичний семінар «Актуальні проблеми психології управління в Україні»

29 квітня 2021 року на кафедрі прикладної психології факультету гуманітарної та економічної освіти відбувся науково-методичний семінар «Актуальні проблеми психології управління в Україні». Захід було проведено в рамках курсу «Психологія управління» (викладач - кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології Погрібна А.О.) за участю членів кафедри, стейкхолдерів, здобувачів спеціальності 053 Психологія.

Стейкхолдерами, які співпрацюють з кафедрою прикладної психології, було висвітлено ряд найактуальніших проблем сьогодення: вплив безробіття на психічний стан людини (спікер – Глущенко С.І., начальник відділу профорієнтації Слов’янського МЦЗ), специфічні особливості роботи з підбору кадрів у гуманітарні організації (спікер – Кравцова О.К., старший спеціаліст проекту з психосоціальної підтримки населення Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»). Здобувачами було презентовано власні групові проекти за темами: «Психологічне здоров’я як фактор ефективності професійної діяльності керівника», «Мотивація персоналу як психологічна проблема», «Психологічні аспекти проблеми статі в управлінні».

Семінар допоміг не лише визначити проблемні питання сучасної психології управління в Україні та окреслити шляхи їх вирішення, а й набути здобувачам необхідні професійні компетенції, передбачені освітньою програмою. Здобувачі отримали цінні поради та настанови щодо майбутньої професійної діяльності, за що ми щиро вдячні спікерам. Дякуємо усім учасникам за проявлену активність та включеність у процес, плідний та конструктивний діалог, теплу, але робочу атмосферу та сподіваємося на подальшу співпрацю!