Викладачі кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти проходять підвищення кваліфікації

В рамках плану співпраці зі стейкхолдерами спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, викладачі кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти проходять підвищення кваліфікації.

Членом робочої групи доц. Бутиріною М.В. розроблені курси підвищення кваліфікації «Безпека організації навчально-виховного процесу». Розвивають навики здійснення безпечної діяльності у професійній сфері доц. Лихолат О.В., доц. Ніколайчук Ю.В., доц. Перейма В.В. та доц. Цибулько Г.Я.

Керівник групи забезпечення спеціальності, професор, завідувач кафедри Бондаренко В.І. опановує курс «Інформаційно-комунікаційні технології в освітній діяльності», метою якого є розширення знань з організації електронного навчання та вміння застосовувати ІКТ в освітній діяльності.

К.п.н., старший викладач Погорєлов М.Г. проходить курс «Академічна доброчесність і наукова комунікація», де вивчає питання сутності й фундаментальних цінностей академічної доброчесності, формування власного академічного капіталу.

Гарант ОП, доц. Вовк Н.В., доц. Лихолат О.В. та ст. викладач Пшеничний М.В. проходять курси із вивчення польської мови, які організовано Посольством РП в м. Києві й Жешувським університетом.

Взаємодія зі стейкхолдерами спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) продовжується.