Науково-практичний семінар: «Організаційні механізми і технології забезпечення облікових даних у процесі прийняття управлінських рішень»

27 квітня 2021 року на кафедрі обліку і аудиту факультету гуманітарної та економічної освіти був проведений науково-практичний семінар «Організаційні механізми і технології забезпечення облікових даних у процесі прийняття управлінських рішень».

У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 073 «Менеджмент», випускники та стейкхолдери.

Матеріали науково-практичного семінару розкривають актуальні тематичні напрямки та проблемні аспекти і перспективи наукових досліджень у сфері бухгалтерського, управлінського та податкового обліку, шляхів реформування внутрішнього та зовнішнього контролю для подолання економічних проблем підприємств, установ, організацій в Україні.

Семінар проведений з метою залучення студентів та стейкхолдерів до активних науково-дослідницьких дискусій щодо обліково-інформаційного забезпечення систем управління суб’єктів господарювання, подолання проблемних питань розвитку бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту, контролю; врахування проблемних питань в освітніх програмах бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти зі спеціальності 071 Облік і оподаткування.