Відкрита інтерактивна онлайн-лекція з навчальної дисципліни «Методика викладання англійської мови в середній профільній школі»

15.04.2021 р. у форматі співпраці зі стейкхолдерами було проведено відкриту інтерактивну онлайн-лекцію з навчальної дисципліни “Методика викладання англійської мови в середній профільній школі” зі здобувачами І курсу магістратури спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Лекцію з елементами майстер-класу підготували стейкхолдер Є. А. Луганцова (методист Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учитель англійської мови (вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель) Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лиманської міської ради Донецької області) та доцент кафедри германської та слов’янської філології І. Б. Коротяєва. В лекції також взяли участь доценти кафедри германської та слов’янської філології Е. Л. Ананьян (гарант освітньої програми), А. С. Орел, В. В. Роман, О. В. Піскунов.

Тема лекції “Проєктна технологія навчання іноземних мов і культур в середній профільній школі”. Питання, що висвітлювалися, були присвячені використанню Веб-квестів на уроках англійської мови. Обраний формат лекції сприяв невимушеному, дружньому спілкуванню і конструктивній співпраці. Особистий досвід стейкхолдера Є. А. Луганцової, цікаві приклади зі шкільної практики щодо використання інноваційних підходів у процесі викладання іноземної мови, сучасний ілюстративний дидактичний  матеріал сприяли підвищенню рівня професійної вмотивованості та фахової обізнаності здобувачів.