Тренінгові заняття «Гендерне насильство, як соціально-психологічна проблема» в рамках навчальних дисциплін кафедри прикладної психології спільно зі стейкхолдером

В рамках навчальних дисциплін Основи психологічного консультування та Психологія сім’ї 13 та 15 квітня 2021 року продовжено роботу навчально-тренінгових занять для здобувачів спеціальності 053 Психологія факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ. В рамках співпраці зі стейкхолдером, головою ГО «Точка рівноваги» - Гаражею М.В. та завідувачем кафедри прикладної психології – Мелоян А.Е. було організовано та проведено онлайн захід метою якого був розвиток професійних знань і компетенцій майбутніх психологів у питаннях психологічної допомоги особам, які зазнали насильства. Ведучими фахівцями тренінгових занять виступили Зайцева Наталія та Доля Інна, які надали на розгляд психологічні портрети учасників ситуації насильства, а також питання реагування та першої психологічної допомоги. Щиро вдячні за плідну співпрацю, цікаву, доступну подачу навчального матеріалу та за можливість подальшої комунікації з метою взаємообміну досвідом та розвитку професійного потенціалу майбутніх психологів!