Засідання наукового гуртка «Соціальне становлення дошкільника: теорія та практика»

26.03.2021р. відповідно графіку відбулося чергове засідання наукового гуртка «Соціальне становлення дошкільника: теорія та практика» на тему: «Формування громадянської обізнаності дошкільника» (наукові керівники гуртка викладачі кафедри дошкільної освіти проф. Курінна С.М., доц. Курінний Я.В., асист. Вознюк А.А.)

У засіданні взяла участь також стейкхолдер - Темнікова Інна Миколаївна - завідувач відділення дошкільної освіти та музичного мистецтва ДФПК КЗВО «ДАНО» ДОР» (Дніпровський фаховий педагогічний коледж комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради». Дякуємо Темніковій І.М. за її слушні коментарі та поради, щодо подальшої роботи за цією темою.