Лекційне заняття зі стейкхолдерами на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

У межах вивчення курсу «Методи дослідницької діяльності в предметній галузі» 19 квітня  була проведена лекція доцентки кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Гринько В.О. на тему «Наукова комунікація» для здобувачів  освіти бакалаврського рівня 1 курсу факультету початкової, технологічної та професійної освіти (спеціалізація «Інформатика»).

На лекцію було запрошено стейхолдерів – директорку Миколаївського ЗЗСО І–ІІІ ст. № 3 м. Миколаївки Ольгу Краснопєєву  та  к.п.н, доцентку, учительку початкових класів, інформатики, курсів «Я у медіапросторі, «Медіакультура» цього закладу Тетяну Бондаренко.

Залучення до освітнього процесу стейкхолдерів є надважливим у якісній підготовці майбутніх учителів початкової школи. Фахівці-практики поділились досвідом організації та проведення дитячої наукової конференції «Комп’ютер і МИ» на базі школи. Педагоги акцентували увагу студентів на практичних аспектах організації такого заходу й супроводжували свою розповідь відеоматеріалами. Окремо зауважили, що для успішного проведення дитячої наукової конференції є дуже слушним науково-методичний супровід кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті, яка є співорганізатором конференції.

Безсумнівно, для майбутніх учителів Нової української школи, учителів нової генерації такий досвід є вкрай цінним та корисним, адже співпраця кафедри і школи триває вже понад десять років і за цей час зроблено чимало для виявлення й підтримки талановитих та обдарованих дітей, вивчення кращого досвіду впровадження проєктних технологій у навчально-виховний процес закладів загальної середньої освіти.