Про STEM освіту від педагога-практика

21 квітня відбулося бінарне онлайн-заняття з  курсу «Методика навчання інформатики» на тему: «STEM освіта» для здобувачів освіти бакалаврського рівня 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта разом зі стейкхолдером – Ганною Миколаївною Гончаренко, учителькою інформатики та математики Слов’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №5 Слов’янської міської ради.

Були розглянуті питання сутності поняття «STEM освіта», етапи реалізації напряму STEM в освітньому процесі та його переваги. Здобувачі ознайомились із досвідом упровадження STEM орієнтованого підходу в освітній процес Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Слов’янської міської ради. Дякую Г. М. Гончаренко та керівництву школи за можливість долучитись до світу STEM.