Екскурсія до Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області"

У рамках співпраці з роботодавцями 31 березня 2021 року, для здобувачів 3-4 курсів денної форми навчання деканом факультету спеціальної освіти проф. Мамічевою О.В. і директором ІРЦ Сабардак О.В. було організовано екскурсію до Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області. Студенти познайомилися з фахівцями ІРЦ: Бабенко А.П., Іваніловою І.П. - вчителями-дефектологами; Онищук Ю.Е., Пахомовою Т.М. - логопедами; Редько К.С. - практичним психологом. Відвідали їх кабінети та приміщення ЛФК, кімнату корекційно-розвиткових занять. Директор ІРЦ Оксана Віталіівна гостинно привітала молодь і провела семінар на тему «Основні структурні компоненти професійної діяльності вчителя-логопеда», на якому повідомила основні принципи, методи та прийоми роботи ресурсного центру, проаналізувала фахові компетенції вчителя-логопеда під час практичної діяльності й розкрила особливості роботи фахівців спеціальної освіти у закладі. Під час зустрічі студенти ставили багато запитань, на які радо відповідали усі спеціалісти ІРЦ.

Екскурсія-семінар став ще одним вірним кроком на зустріч улюбленій професії для здобувачів і приємним офлайном для викладачів кафедри логопедії та спеціальної психології, адже навчання та практика нерозривні в освітньому процесі, а доброзичливі відносини з експертами галузі – вірний крок до підвищення якості вищої освіти! Щиро дякуємо за гостинність та цікавий захід!