Семінар про інновації на філологічному

Першого квітня на кафедрі української мови та літератури у рамках співпраці зі стейкхолдерами кандидатом філологічних наук Лапушкіною Н. П. було проведено методичний семінар «Викладання філологічних дисциплін: традиції та новітні тенденції». Захід проходив паралельно в аудиторії та на платформі ZOOM. Як слухачі його відвідали директори, заступники директорів середніх навчальних закладів Слов’янська та району (Н. І. Тесленко, С. В. Делеске, Л. В. Самохвалова, Л. В. Матюшина, Н. Н. Ковальова, О. М. Кисельова) та студенти старших курсів. Доповідачка порушила актуальні питання розвитку критичного мислення, впровадження медіаосвіти, розширення засобів та прийомів дистанційного навчання, підкреслила важливість грамотного поєднання традиційних та інноваційних методів у викладанні філологічних дисциплін.

Захід закінчився жвавою дискусією, обговоренням та розв’язанням проблемних питань, порушених на семінарі.