Діалог зі стейкголдерами ОПП 033 «Філософія»

Днями було організовано та проведено зустріч зі стейкголдерами ОПП 033 «Філософія». Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкголдерів освітньо-професійної програми, за якою відбувається підготовка здобувачів вищої освіти спеціальності 033 «Філософія». В заході брали участь науково-педагогічні працівники факультету гуманітарної та економічної освіти, кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін: проф. Г.Д. Ємельяненко, доц. О.Г. Алієва та зовнішні стейкголдери: доц. Є.В. Болотіна, доц. О.В. Самойленко. У ході виступів учасники зустрічі ґрунтовно аналізували зміст освітньої програми та окреслили шляхи її оптимізації. Розглянули та обговорили питання, що стосуються якості підготовки та працевлаштування магістрів філософів.