Навчально-тренінгове заняття кафедри прикладної психології зі стейкхолдером на тему «Насильство в сім’ї, як соціально-психологічна проблема»

6 та 8 квітня 2021 року в рамках співпраці зі стейкхолдером, головою ГО «Точка рівноваги» («Equilibrium») - Марією Володимирівною Гаражею та завідувачем кафедри прикладної психології - Анаіт Едуардівною Мелоян було організовано та проведено навчально-тренінгові заняття «Насильство в сім’ї, як соціально-психологічна проблема» для здобувачів спеціальності 053 Психологія факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ. Метою даного заходу був розвиток професійних знань і компетенцій майбутніх спеціалістів-психологів у питаннях психологічної допомоги особам, які зазнали насильства в сім’ї. Ведучими фахівцями тренінгових занять виступили Зайцева Наталія та Доля Інна. Дякуємо всім за плідну співпрацю та цікавий досвід спільної діяльності в рамках проекту «Equilibrium Non-Violence Project - ІІ» (ENVP-ІІ), а також за можливість подальшої комунікації з метою взаємообміну досвідом та розвитку професійного потенціалу майбутніх психологів.