Підсумкова конференція з практичної підготовки спеціальностей 231 Соціальна робота і 232 Соціальне забезпечення

18.03.2021 р. на кафедрі соціальної роботи педагогічного факультету відбулася підсумкова конференція з практичної підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота і 232 Соціальне забезпечення за участі доцентів Коношенко Н.А. , Стьопкіної А.С. та стейкхолдера -  Головаченко Г.М. – начальника Центру надання адміністративних послуг м. Слов’янська Донецької області. Студенти представили презентаційні звіти за результатами практичної підготовки, поділилися особистими враженнями, а Головаченко Г. М. подякувала за належний рівень підготовки студентів і висловила побажання щодо оптимізації змісту практичної підготовки.