Засідання робочої групи зі створення та оновлення освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня
- Опубліковано: Понеділок, 08 лютого 2021, 23:10
28 січня 2021 року на кафедрі обліку і аудиту факультету гуманітарної та економічної освіти відбулося засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
На засіданні були присутні всі викладачі кафедри та стейкхолдери: Згоденко Р.О. – Голова Правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш», Скляр Л.В. – головний бухгалтер ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш», Акінча А.Ю. – комерційний директор ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш», Головаш А. В. – селищний голова Черкаської селищної ради, Дрига Н. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Черкаської селищної ради, Сміренський В.В. – начальник Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради, Башкаєв В.Г. – начальник управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради, Ярова А.Л. – начальник управління комунальної власності Слов’янської міської ради, Ісик Л. М. – головний бухгалтер ПрАТ «Слов’янськийкрейдовапняний завод», Конобієвська А. – випускниця спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
На засіданні обговорювалося питання удосконалення освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування». Гарантом було представлено обов’язкову та вибіркову складові освітнього компоненту. За результатами перегляду навчальних матеріалів провідний стейкхолдер Дрига Наталія Володимирівна відзначила, що вивчення здобувачами ДВНЗ «ДДПУ» представлених дисциплін сприяє оволодінню професійних компетенцій. Стейкхолдер Ісик Людмила Миколаївна зауважила, що вибіркові дисципліни розширюють програмні результати навчання, які визначені в ОП та надають можливість здійснення поглибленої підготовки, сприяють академічній мобільності здобувача та його особистим інтересам. У той же час роботодавці наголосили на доцільності збільшення практичної підготовки майбутніх фахівців та запропонували переглянути навчальні дисципліни, що не стосуються галузевої сфери. Результати обговорення було внесено до протоколу зустрічі.
Гарант освітньої програми к.е.н., доц. Малахова А.В., подякувала усім за конструктивне обговорення перспектив удосконалення освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.