Онлайн-зустріч зі стейкхолдерами та роботодавцями: обговорення ОПП «Філософія»

Упродовж лютого - 02.02.21 та 05.02.21 - відбулися онлайн зустрічі в Zoom та Google Meet за участю професорсько-викладацького складу кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін, робочої групи ОПП підготовки здобувачів (другого) магістерського рівня вищої освіти 03 Гуманітарні науки на факультеті гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ «ДДПУ», стейкхолдерів та роботодавців.

На онлайн-зустрічі були присутні: гарант ОПП «Філософія» д.філос.н., проф. кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Ганна Ємельяненко; завідувач кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін д.філос.н., проф. Володимир Федь; керівник проєктної групи ОПП «Філософія» к.філос.н., доц. кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Алієва; стейкхолдер-роботодавець к.філос.н., доц., завідувачка кафедри філософії та суспільних наук, Української медичної стоматологічної академії Віра Дубініна; стейкхолдер д.філос.н., проф. кафедри освітніх технологiй та охорони працi Навчально-наукового професiйно-педагогiчного інституту Української інженерно-педагогічної академії Наталія Богданова.

Під час зустрічі було розглянуто низку актуальних питань. Пропозиції висловлені робочою групою, стейкхолдерами та роботодавцями  пов’язані із підготовкою фахівців спеціальності 033 «Філософія» другого (магістерського) рівня вищої освіти, зокрема: необхідність формування комунікативних та організаційних навичок у здобувачів вищої освіти; уточнення назви вибіркових дисциплін; організація асистентської практичної підготовки; працевлаштування випускників кафедри.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо змісту ОПП «Філософія», переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці викладачів філософських дисциплін та викладачів правових дисциплін. Представники роботодавців зазначили конкретні навички, яких вони потребують від випускників, вказали на сильні сторони ОПП та надали свої рекомендації з оновлення результатів навчання.